Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Pierwsi będa ostanimi, ostatni pierwszymi

O końcowym wyniku meczu zadecydowała druga połowa. Zawodnicy Apli całkiem nieźle rozpoczęli bowiem pierwszą połowę, po składnej akcji wyszli na jednobramkowe prowadzenie już w czwartej minucie. Niestety po tym golu nadszedł okres strzeleckiej niemocy z obu stron. Działo się sporo, lecz futbolówka nie chciała wpaść do bramki. Kolejnego gola widzowie zobaczyli dopiero w 17. minucie. Getinge wyrównało, a w ostatniej akcji pierwszej połowy zdobyli kolejną bramkę na 1:2. W drugiej odsłonie gry sytuacji bramkowych było co niemiara, lecz tylko z jednej strony. Gracze Apli nie mieli za wiele do powiedzenia, nie radzili sobie z rozpędzonym rywalem - w konsekwencji zasłużenie przegrali. Najlepszym zawodnikiem meczu został Jakub Dziedzic, strzelec trzech bramek oraz zdobywca jednej asysty.