Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Kolejne pewne zwycięstwo

Ciężko było przed spotkaniem wytypować faworyta spotkania, w zapowiedziach przed meczowych ekipa biznesligi wskazywała raczej na gospodarzy którzy po 4 kolejkach mieli na swoim koncie 2 zwycięstwa i dwie porażki , ale ekipa Getinge pokazała że to oni mają większe apetyty – może nawet na podium. Pierwszą połowę lepiej rozpoczęła ekipa gospodarzy i już w 5min meczu Karol Chrząszcz pokonał Daniela Górkę stojącego między słupkami bramki Getinge. Nikt nie spodziewał się że to była pierwsza i ostatni bramką gospodarzy i że będą już strzelać tylko goście. Dwie szybkie akcje w 12min pierwszej części i już mieliśmy 1-2 i takim wynikiem skończyła się połowa meczu. Na drugą część gry bardziej skoncentrowani wyszli gospodarze i już od pierwszej minuty punktowali raz za razem gospodarzy. Warto wspomnieć że nie było wyróżniającej się osoby w drużynie Getinge i na 7 strzelonych goli mieliśmy aż 6 różnych strzelców co stanowi o bardzo dobrym zgraniu zespołu i umiejętnościach poszczególnych piłkarzy.