Żółte kartki: 1157

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

„Wyspiarze” rozbici

Ostatnie spotkanie Sterlinga zostało przełożone więc ekipa gospodarzy miała sporo czasu na odpoczynek oraz uzupełnienie kadry przed spotkaniem z liderem – ekipą Consorfrut. Zespół Łukasza Piątkowskiego przystępował do tego spotkania jako lider i niepokonana drużyna i chciał tą passe utrzymać. Beniaminek bardzo dobrze czuję się w tej klasie rozgrywkowej i widać że nie robi mu różnicy w której lidze gra. Po dosyć niemrawym początku meczu na pierwszą bramkę musieliśmy czekać aż do 7 min meczu gdy zawodnik gości wykorzystał rzut karny odgwizdany za brzydki faul bramkarza na napastniku. Worek z bramkami się rozwiązał i do połowy gospodarze przegrwali już 1-3. Druga część gry rozpoczęła się dość niespodziewanie od szybkiej bramki strzelnej na kontakt przez Sterling. Goście ruszyli pełną parą na faworyzowanych gospodarzy ale to ekipa Consorfrut zaczęła swoją paradę po następne 3 pkt aplikując gospodarzom w tej połowie jeszcze 6 bramek. Wyróżniającą osobą a zaraz MVP spotkania był Mateusz Jeleń który strzelił hat-tricka dokładają jedną asystę i to głownie dzięki niemu , po świetnym meczu goście wygrywają swoje kolejne spotkanie i zasłużenie pozostają liderem rozgrywek.