Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Kosztowne gapiostwo

Gracze Teamtechnik robili, co w ich mocy, aby odciąć od podań Mateusza Ziółkę. Najskuteczniejszy strzelec II Ligi B urwał się obronie dwa razy, powiększając swój już okazały dorobek strzelecki. Mateusz ma na swoim koncie już 24 gole – z takim wynikiem kończy rundę wiosenną. ,,Niebiescy’’ mimo, że po niespełna dziesięciu minutach przegrywali 0:2, nie poddali się i jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu. Lukę w murze oraz śliską nawierzchnię wykorzystał Radek Krawczyk, zdobywając gola bezpośrednio z rzutu wolnego. Po zmianie stron byliśmy świadkami wymiany ciosów. Raz prowadziło TESCO, a raz Teamtechnik. W końcówce punkt ,,Białym’’ zapewnił Michal Firlej, wykorzystując duże gapiostwo rywala.