Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Średnia ocena: 4.8888888888889

Lider nie zwalnia tempa

Nowicjusz kontynuuje swoją świetną serię i wczoraj wygrał po raz piąty z rzędu! Chomik Gdów z kompletem punktów nadal jest liderem III Ligi B i póki co pewnie zmierza po awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Wczorajsza wygrana z Euroclearem nie przyszła jednak tak łatwo, bo to rywal w czarnych strojach miał minimalną przewagę, ale w pierwszej połowie nie był w stanie tego udokumentować trafieniem. Udało się zaraz na początku drugiej odsłony, a do siatki ,,Czerwonych’’ trafił Daniel Woś. Podrażnieni gracze z Gdowa chcieli jak najszybciej wyrównać i udało im się to już po pięciu minutach. Gol na 1:1 padł w kuriozalnych okolicznościach. Piłkę z autu wybijał Marcin Szymoniak, a ta obtarła się od rywala i zaskoczyła bramkarza Euroclearu. Kluczowym momentem meczu była żółta kartka, jaką obejrzał gracz Euroclearu. Lider szybko wykorzystał grę w przewadze i po bramce Piotrka Hyżego po raz pierwszy w tym pojedynku objął prowadzenie, którego mimo naporu rywala, nie oddał już do samego końca!