Mecze: 7220

Żółte kartki: 2504

Czerwone kartki: 306

Mecz do zapomnienia

Nieobecny tego dnia kapitan Euroclearu Dominik Makowiec mógł być ,,lekko’’ zaskoczony, kiedy usłyszał, jakim wynikiem zakończył się mecz z SOPEM. Jego koledzy otrzymali lekcję futbolu, przegrywając aż 1:10! Takiego pogromu nikt się raczej nie spodziewał, tym bardziej, że wydawało się że obie firmy prezentują bardzo podobny poziom. Nie tego dnia…SOPEM szybko przejął kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi i raz po raz kąsał rywala. Do przerwy było 5:0 dla teamu Łukasza Ferka. Po przerwie honor przegranych uratował Arkadiusz Liszka, a rozpędzony SOPEM zaliczał kolejne trafienia. Hat-tricka skompletował Andrzej Rusztowicz, który po raz kolejny pokazał, że jest wiodącym zawodnikiem w szerokiej kadrze ,,Czarnych’’.