Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Zabójcza połowa

Już w drugiej minucie tego spotkania doczekaliśmy się otwarcia wyniku, a bramkę dla ekipy Sopem zdobył Andrzej Rutkiewicz. Goście zaczęli dominować i dochodzić do sytuacji bramkowych, a efektem tego było strzelenie kolejnego gola zaledwie kilkadziesiąt sekund później. IG wyraźnie zaskoczone postawą rywala zaczynało powoli wracać do meczu. Jednak niewiele mogli zrobić przy tak grających przeciwnikach. Gdy kilka minut później sędzia odgwizdał faul i wskazał na ,, jedenastkę", pewnie na bramkę zamienili ją gracze gości. Tuż przed przerwą po błędzie bramkarza gospodarzy, sędzia ponownie podyktował karnego, a Pierre Bachelier pokazał po raz drugi zimną krew, tym samym kompletując w tej części spotkania hat-tricka. Na przerwę goście schodzili z prowadzeniem 4:0 po bezbłędnej pierwszej połowie. W drugiej odsłonie gracze Sopem zwolnili tempo gry, pozwalając IG na pokazanie swoich możliwości. Jednak szczelnie ustawiona defensywa gości nie pozwalała sobie na większe błędy, przez to rezultat meczu nie uległ zmianie aż do końcowego gwiazdka i Sopem schodzili z boiska z wygraną 4:0.