Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Przewrotne szczęście

W pierwszy minutach żadna z drużyn nie chciała forsować tempa. Dlatego też sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Dopiero w 8 minucie Green Cell przełamali się i otworzyli rezultat spotkania. Niedługo później prowadzili już 2:0, po samobójczym trafieniu bramkarza rywali przy wybiciu piłki. Gdy w 18 minucie goście prowadzili już 3:0, wydawało się że mają mecz pod kontrolą i nic złego stać się nie może. Jednak chwilę nieuwagi przeciwników wykorzystał Euroclear, który do przerwy nadrobił dwie bramki, zmniejszając tym samym straty do rywali na jedno trafienie. Po zmienię stron gospodarze w dalszym ciągu utrzymywali dobrą dyspozycję, szybko doprowadzając do remisu, a w niedługim czasie po raz pierwszy w tym meczu wychodząc na prowadzenie 4:3. Goście starali się odwrócić losy meczu i odrobić straty, lecz bardzo długo nie potrafili przebić się przez obronę rywali. Dopiero w 39 minucie bramkarz Euroclear skapitulował, i obie ekipy podzieliły się punktami w tym meczu, remisując go 4:4 po bardzo emocjonującej grze.