Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Wypunktowali przeciwników

Obie drużyny wyszły na mecz bardzo skupione na tym aby nie popełniać zbyt wielu błędów. Dlatego też w początkowej fazie oglądaliśmy bardzo spokojną grę. Jednak z minuty na minutę zespoły zaczęły coraz bardziej podkręcać tempo. Dzięki temu w 12 minucie spotkania Patryk Grudzień dał prowadzenie drużynie Fideltronik. Widoczne było, że po tym trafieniu gra gości zaczęła się coraz bardziej układać i to pod ich dyktando zaczął przebiegać ten mecz. Tuż przed przerwą podwyższyli na 2:0 po bramce Marcina Hamowskiego.  Fideltronik perfekcyjnie wszedł w drugą część gry, dokładając dwa szybkie trafienia do swojego dorobku. W 5 minucie wprawdzie Orlen zdołał odpowiedzieć, po wykorzystanym rzucie karnym, lecz przewaga gości była bardzo widoczna. Goście nie zamierzali na tym poprzestać i dokładali kolejne trafienia, tracąc przy tym zaledwie jednego gola. Fideltronik bez większych problemów uporał się z rywalem, odnosząc zwycięstwo 7:2.