Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Odpalili po przerwie

BWI nie mogli wymarzyć sobie lepszego wejścia w mecz, kiedy to zaraz po pierwszym gwizdku Maciej Chabko strzałem z połowy pokonał bramkarza przeciwników. Po tej bramce mecz zrobił nam wyrównany, a Frapol po nieudanym starcie zaczął pokazywać na co go stać. W 12 minucie goście dopięli swego i doprowadzili do wyrównania. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania. Natomiast od początku drugiej połowy to Frapol przejął inicjatywę. Potwierdził to zdobywając dwa trafienia w niewielkim odstępie czasu. BWI starało się nadrobić straty, lecz nie potrafili wypracować sobie dogodnych do tego sytuacji. Natomiast Frapol bezbłędnie wykorzystał nadążające się okazje i ponownie dwukrotnie trafili do siatki przeciwników, kończąc ich marzenia o dobrym wyniku. Gospodarze odpowiedzieli w końcówce jedną bramką, która ustaliła rezultat tego spotkania na 2:5, a Frapol pokazał w drugiej połowie że byli w tym meczu lepszą drużyną.