Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Średnia ocena: 3.5

Nie dotrzymali tempa

Początek spotkania w wykonaniu obu drużyn był wyrównany. Mało działo się zarówno pod jedną jak i drugą bramką. Dopiero w 8 minucie jedną z pierwszych akcji wykorzystali gracze gości, wychodząc na prowadzenie. Na odpowiedź ze strony Lundbeck nie musieliśmy długo czekać, gdyż Paweł Cholewicki kilkadziesiąt sekund później umieścił piłkę w siatce. Jednak ponownie to Chomik zdołał objąć prowadzenie, lecz i tym razem gospodarze nie pozostali dłużni rywalom. Serię tą przerwali gracze gospodarzy, którzy w niespełna 30 sekund pokonali bramkarza przeciwników dwukrotnie, schodząc na przerwę z prowadzeniem 4:2. Znakomicie też rozpoczęli oni drugą połowę, kiedy to po pięknym strzale podwyższyli rezultat tego spotkania na 5:2. Chomik próbował swoich szans, lecz brakowało skuteczności i dokładności w ich akcjach. Natomiast Lundbeck w 32 minucie dobił po raz kolejny rywali zdobywając kolejną bramkę i tym samy ustalając nam wynik spotkania na 6:2.