Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Udany pościg

W pierwszym meczu kolejki AgileOne podejmował ekipę Canal. Zapowiedzi przed meczowe nie dawały gościom szans ale to boisko miało zweryfikować kto tego dnia będzie lepiej dysponowany. Spotkanie rozpoczęło się bez niespodzianki. Gospodarze atakowali od pierwszych minut i szybko zdobyli prowadzenie. Wynik taki utrzymywał się do dość długo i dopiero w końcówce Wojciech Koszyk zdołał wpakować piłkę do siatki Canal + i mieliśmy do szatni bardzo dobry wynik dla AgileOne. Druga połowa całkowicie zmieniła nam obraz gry. Goście bardzo chcieli zdobyć swoje pierwsze zwycięstwo i atakowali raz za razem. Bramkę na kontakt udało im się zdobyć około 7min gry. Ekipie gospodarzy zaczęło zdecydowanie brakować sił i wykorzystał to Canal plus pakując bramkę na 2-2 autorstwa Damana Rupy. Bardzo ciekawe spotkanie przyszło nam oglądać przy ul. Ptaszyckiego, były zwroty akcji, piękne strzały a na końcu remisowy wynik. Gratulacje dla obu zespołów za widowisko które nam zafundowali.