Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Lider nie zawodzi

W drugim spotkaniu na obiekcie ComComZone mogliśmy oglądać starcie dwóch diametralnie różnych drużyn. Ekipa Tomasza 20 Resto nie przegrała jeszcze spotkania i lideruje w tabeli, natomiast PalettenWerk nie wygrało jeszcze meczu w tej rundzie. Ciężko było tutaj o niespodziankę ale ekipa gospodarzy przyjechała w mocno okrojonym składzie nie mając nawet nikogo na zmianę i tutaj szansę upatrywali rywale. Strzelanie rozpoczęli gospodarze, w 4 min spotkania wynik otworzył Jacek Pietrzak i goście musieli gonić wynik. Kilka minut później mieli ku temu okazje ale rzut karny zmarnował zawodnik z numerem 77 – Sebastian Sobótka. Zrehabilitował się za to po chwili i sprytnym strzałem z za pola karnego pokonał golkipera gości. Od tego momentu mogliśmy zaobserwować zwiększającą się z minuty na minuty przewagę Tomasza 20 resto. Do końca pierwszej części meczu strzelili jeszcze 2 gole i połowę kończyliśmy z wynikiem 3-1 dla gospodarzy. Drugą część gry to już miażdżąca przewaga Ekipy Kamila Irzyka i punktowanie przeciwnika. Sebastian Sobótka strzelając 4 bramki (mvp spotkania) oraz Wojciech Pituła z 3 astatami najbardziej przyczynili się do  okazałego zwycięstwa swojej ekipy nad niżej notowanym PalettenWerk i pewnie utrzymują fotel lidera z kompletem zwycięstw.