Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Średnia ocena:

Jeździli na tyłkach

UBER był mocno podrażniony porażką z PalettenWerk (0:4) i podwójnie zmotywowany przystąpił do starcia z ICEO. Jeśli ,,Czerwono-czarni’’ chcą włączyć się do walki o awans do II ligi, takie mecze jak ten z PalettenWerk, czy z ICEO muszą wygrywać. Zaczęli najgorzej, jak mogli. Już w szóstej minucie ekipa Mateusza Klisia zaskoczyła ,,Kierowców’’. Mocnym strzałem Cirillo Saverio pokonał Dawid Kramarczyk i jak się później okazało było to pierwsze i ostatnie trafienie ICEO w tym pojedynku! Jeszcze w pierwszej połowie UBER zaliczył trzy trafienia. Sygnał do ataku kolegom dał Stas Yablonovsky, autor dwóch goli. W drugiej części meczu faworyt miał sporo okazji, ale wykorzystał tylko jedną. ICEO dosłownie jeździło na tyłkach w obronie, za co należą im się słowa uznania.