Mecze: 1027

Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Pierwsze zwycięstwo w sezonie!

O dziwo lepiej to spotkanie zaczęli gracze Canal+, którzy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, ale brakowało im zimnej krwi przy wykończeniu. Po raz kolejny sprawdziło się stare, piłkarskie porzekadło, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Kamil Bachul ,,przepchał’’ futbolówkę i skierował ją do siatki ,,Czarnych’’. PalettenWerk chciało pójść za ciosem, ale więcej goli w pierwszej połowie już nie oglądaliśmy. W trudnych warunkach lepiej odnaleźli się gracze w czarnych strojach, którzy odrobili straty z nawiązką (3:1)! Jacek Pietrzak płaskim strzałem z połowy zaskoczył oponenta, ale w ostatniej akcji meczu kropkę nad ,,i’’ postawił Damian Zygar, zapewniając Canal+ pierwsze zwycięstwo w sezonie!