Colorex nadal bez formy

W ostatnim spotkaniu na obiekcie Dekerta starły Colorex oraz ZasadaAuto.pl. Spadkowicz nie radzi sobie zbyt dobrze w tej rundzie. Wąska kadra i sporo kartek które zdobyli podczas dotychczasowych meczy wymusiły zmiany kadrowe które jak widać nie przyniosły dobrego skutku. Pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy była całkiem dobra. Sporo akcji i tylko dobra dyspozycja bramkarza gości nie pozwoliła na stracenie więcej bramek. Połowa kończy się niezadawalającym wynikiem dla żadnej ekipy 1-1. Na drugą cześć gry bardziej zmotywowani wyszli piłakrze ZasadaAuto.pl i już od pierwszych minut groźnie atakowali bramkę rywali. Worek z bramkami rozwiązał Mateusz Drożdż a reszta drużyny poszła w jego ślady i po kolei celnie strzelała do bramki rywali. Wiodącą osobą w drużynie gości był Patryk Schneider który został MVP spotkania i pomógł swojej drużynie odnieść okazałe zwycięstwo 2-5.