Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Za późne przebudzenie

Pierwsze minuty tego meczu nie obfitowały w sytuacje bramkowe. Jedna z pierwszych okazji wykorzystał Andrzej Wójcik, który po bardzo precyzyjnym strzale głowę nie dał szans bramkarzowi gości. Gospodarze starali się kontrolować wydarzenia na boisku. Dzięki temu w niedługim odstępie czasu trafili po raz drugi do siatki rywali, podwyższając swoje prowadzenie. Tuż przed przerwą dołożyli jeszcze jedną bramkę i na zmianę stron schodzili już z prowadzeniem 3:0, co zwiastowało świetnie przed drugą połową. Początek drugiej odsłony był popisem nieskuteczności z obu stron.  Dopiero w 32 minucie nadzieję na odrobienie strat dał Kamil Wójciak, który zdobył pierwszego gola dla ekipy Tecnocasa. Jednak QVC bardzo szybko odskoczyło ponownie na trzy oczka . W końcowej fazie tego spotkania pomimo dwóch goli zespołu gości, w tym pięknego trafienia po rzucie wolnym Dawida Maślaka to gospodarze wyszli z tego pojedynku zwyciężyli, pokonując rywali 4:3.