Mecze: 246

Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Kłopoty kadrowe

Długo nie było wiadomo, czy ten mecz w ogóle dojdzie do skutku. Choice Club przyszedł na mecz w ,,czwórkę’’, ale w ostatniej chwili udało mu się skompletować skład, umożliwiający im grę z Shell’em. Z pomocą przyszła mu Mariola Szklarz, która debiut w Siatkarskiej Biznes Lidze może zaliczyć do udanych. Shell wykorzystał problemy rywala i przy swojej bardzo dobrej grze, głównie za sprawą Zijpa Derka i Fayada Laurenta wygrał pierwszą część starcia. Choice Club był mocno podrażniony takim obrotem sprawy i w drugim secie wziął się w garść. Na siatce brylował Arkadiusz Kasprzyk. Po jego atakach gracze w żółto-czerwonych strojach nie mieli, co ,,zbierać’’. W efekcie Choice wygrał do 15 i w dobrych nastrojach przystąpił do trzeciego seta. Wracający po krótkiej przerwie do naszych rozgrywek team gładko rozprawił się z Shell’em, wygrywając do 8 i całą konfrontację 2:1.