Mecze: 43

Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Idą po medal?

Drugie zwycięstwo w sezonie wiosna-lato 2018 i podium dla Menardu. Piotr Surma i spółka grają bardzo równo i przede wszystkim efektywnie. Pierwszy set zakończył się ich wygraną 25:18. W drugim ta nieźle działająca maszynka się zacięła. ,,Niebiescy’’ nie radzili sobie z atakami Rafała Kosmala, czy Pawła Koguta, a także kilka razy zderzyli się ze ścianą, w postaci bloku Wojtka Wojdyły, który był bardzo aktywny na siatce. W efekcie IP GBSC wygrało drugiego seta do 20.  Po zmianie stron w szeregi Menardu wstąpiły nowe siły. Świetnie na rozegraniu poczynał sobie Piotr Bąbała, wybrany MVP tego spotkania. Po jego wystawach, starsi koledzy nie mieli problemu ze skutecznym wykończeniem akcji. Menard zachował więcej zimnej krwi, a przede wszystkim sił, wygrał mecz 2:1 i zrobił kolejny krok w walce o medal, co na pewno byłoby dużą niespodzianką.