Mecze: 676

Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Zmienne szczęście

Pierwsze akcje tego spotkania były bardzo zacięte. Nordic jednak szybko odskoczył rywalom na trzy punkty, kończąc pewnie swoje piłki. Ericsson natomiast powoli odrabiał straty, doprowadzając do stanu 16:16. Od tego momentu gra toczyła się niemalże punkt za punkt i byliśmy świadkami bardzo interesującego widowiska. Końcówkę lepiej wytrzymali gracze Nordicu, wygrywając minimalnie 25:23. Gospodarze zaczęli drugą partię bardzo zmotywowani. Od początku wypracowali sobie kilka punktów przewagi, czując się coraz lepiej na boisku. W późniejszej fazie seta osiągając gigantyczną przewagę, rządząc na siatce. Drugą partię wygrali znacząco 25:9 i doprowadzili do stanu 1:1 w setach. Trzecią odsłonę od prowadzenia 3:1 zaczęli gracze gospodarzy. W dalszej części gry kontrolowali losy meczu, utrzymując wypracowaną przewagę. Ericsson pewnie wygrał 15:12, zapewniając sobie wygraną 2:1.