Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Średnia ocena:

Odrzuceni od siatki

O tym, jak ważnym elementem gry w siatkówce jest zagrywka, na własnej skórze przekonał się zespół morele.net. Przed meczem to właśnie ,,Czarno-czerwoni’’ byli typowani, jako faworyt tej pary, co udowodnili w pierwszym secie, wygrywając go do 22. Morele.net było bardzo blisko zwycięstwa 2:0, ale w kluczowych momentach ich zawodnikom zabrakło zimnej głowy, jak choćby autowy atak Dawida Kokoszki. Ericsson miał w swoich szeregach Macieja Kalińskiego, który swoją zagrywką odrzucił rywala od siatki! Historia pokazuje, że jak się nie wygrywa 2:0, to się przegrywa mecz i tak też było w tym przypadku. W trzecim secie po walce punkt za punkt minimalnie lepszy okazał się Ericsson i to właśnie ,,Niebiescy’’ mogli cieszyć się z wygranej, dzięki której wskoczyli na podium!