Mecze: 676

Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Bez straty seta!

Gracze Nordic Semiconductor po wygranej ze State Street (2:1) poszli za ciosem i tym razem bez straty seta pokonali IAG GBS. Było to już drugie zwycięstwo ,,Seledynowych’’, którzy w tym sezonie mogą okazać się czarnym koniem. Jak na razie plasują się tuż za podium, ale apetyty ekipy Łukasza Dudy ciągle rosną. IAG nie mógł poradzić sobie z zagrywką i skutecznymi atakami Krzyśka Krauzowicza. Swoje ,,pięć minut’’ miała także Marta Piwowarczyk, która nie siłą, a sprytem omijała blok rywala. Pierwszy set zakończył się pewną victorią Nordica, do 17. W drugim już zaczęły się schody. Na siatce ,,szaleli’’ Nazar Łyko i Paweł Morawiec i kiedy wydawało się, że będziemy świadkami trzeciego seta, Nordic odrobił straty i wyrwał oponentowi zwycięstwo w drugim secie i w całym spotkaniu.