Mecze: 676

Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

KoGUT

Spotkanie lepiej rozpoczął zespół IP, który wraz z początkiem pierwszego seta wyszedł na kilkupunktowe prowadzenie. Na boisku żadna drużyna nie sprawiała wrażenia wyraźnie lepszej, lecz nieco więcej szczęścia i zimnej krwi wydawali się mieć jednak gracze IP, na czele z Pawłem Kogutem. Niemal przez cały pierwszy set drużyna Epamu zmuszona była do gonienia wyniku, co ostatecznie się nie udało i to zespół IP schodził po pierwszej partii w lepszych nastrojach. Początek drugiego seta należał do zespołu Epamu. W środkowej fazie drugiego seta stan rywalizacji się jednak wyrównał , a wraz z jego dalszym przebiegiem przewagę punktową zaczęli wypracowywać zawodnicy IP, którzy w końcówce drugiego seta prowadzili 22:19. Strata ta okazała się być zbyt duża by drużyna Epamu zdołała ją odrobić, wskutek czego drużyna IP mogła świętować zwycięstwo 2:0.