Mecze: 685

Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Nordic wyszarpuje zwycięstwo

Początek pierwszej partii to przewaga zespołu IAG GBS, który prezentował się bardzo solidnie szczególnie w ataku. Przewaga ta jednak została zniwelowana w połowie partii przez Nordic Semiconductor, który nie tylko nadrobił stratę, ale wyszedł na prowadzenie. W końcówce seta jednak sprawa zwycięstwa w pierwszej partii wciąż nie była rozstrzygnięta, a my byliśmy świadkami wyników 23:23 oraz 25:25. Ostatecznie gracze Nordic Semiconductor zwyciężyli pierwszą odsłonę 25:27. Druga partia miała podobny przebieg do pierwszej – była bardzo wyrównana. To co różniło drugą partie od pierwszego seta to fakt przechodzącego z rąk do rąk prowadzenia w drugim secie. Końcówka również podobnie jak w pierwszej odsłonie była bardzo emocjonująca, lecz ze stanu 20:20 przy jakim weszliśmy w decydującą fazę seta ponownie zwycięsko wyszli gracze Nordic Semiconductor, któzy zwyciężyli w tym secie 23:25, a w całym spotkaniu 0:2.