Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Wygrali na finiszu!

W meczu od początku sporo się działo – już w czwartej minucie spotkania wynik został otworzony przez zespół Hostelu Deco. Na reakcję graczy Extend Vision nie trzeba było długo czekać – od razu przystąpili do agresywnych ataków na bramkę rywala wskutek czego udało im się wyrównać stan rywalizacji w dziesiątej minucie meczu. Obie drużyny tworzyły sobie naprawdę bardzo wiele szans na strzelenie bramki, jednak do przerwy piłka tylko jeszcze raz trafiła do siatki – bramkę na 2:1 zdobył zespół Hostelu Deco i to on mógł cieszyć się ze skromnego prowadzenia do przerwy.
Jak się później okazało, prowadzenie to było na tyle skromne, że gracze Extend Vision nie tylko nie mieli problemu żeby wyrównać stan rywalizacji, ale i również chwilę później wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Jednobramkowe prowadzenie nie wpłynęło jednak na zespół Extend Vision pozytywnie, gdyż od tego momentu bramki zdobywali już tylko gracze Hostelu Deco. Sześć bramek w ostatnich dwunastu minutach spotkania nie tylko pozwoliło graczom Hostelu Deco zwyciężyć to spotkanie i zgarnąć komplet punktów, ale także zakrzywiło obraz spotkania, w którym Hostel Deco nie miał aż takiej przewagi jak można byłoby wnioskować po samym końcowym wyniku. Graczem meczu został Rafał Myśliwiec z Hostelu Deco, który nie tylko ustrzelił hat-tricka, ale także dołożył do niego trzy asysty.