Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Coca-Cola ogrywa lidera!

Zespół Coca-Coli od samego początku stwarzał sobie wiele sytuacji bramkowych, dając do zrozumienia osłabionemu brakiem bramkarza zespołowi Decathlonu, że chcą w tym meczu zgarnąć komplet punktów. Mądra i skuteczna gra na etapie meczu, kiedy wszystko się rozstrzygało pozwoliła Coca-Coli na prowadzenie do przerwy 0:2, gdzie pierwsza otwierająca wynik bramka padła w trzeciej minucie meczu. Po przerwie Coca-Cola jeszcze trzykrotnie trafiała do siatki rywala, a jej przewaga podobnie jak w pierwszej części spotkania nie ulegała żadnej wątpliwości. Graczy Decathlonu należy pochwalić za ambicję jaką wykazywali się nawet przy wyniki 0:5 dla rywala, jednak jak się okazało – ambicja to za mało by pokonać tak dobrze grającą Coca-Colę. Graczem meczu został Jarosław Walczak, który zdobył trzy bramki oraz odnotował asystę.