Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Pogoń za liderem udana

Zespół Hostelu depcze po piętach ekipie Decathlonu. Obecnie oba zespoły mają dokładnie taką samą ilość punktów i stosunek wygranych meczów. Decathlon wygrywa tylko biorąc po uwagę strzelone bramki. Jednak za pierwszą połowę należy się lekka nagana. To Coca-Cola przeważała i stwarzała sobie kolejne sytuacje na gola. Mieli trochę pecha, bo piłka raz uderzyła słupek, raz w poprzeczką i w konsekwencji, w pierwszej połowie nie zobaczyliśmy bramek. Druga odsłona gry to już fajne widowisko z obu stron. W 22. minucie pierwszego gola zdobył Hostel Deco i od tej pory trwała wymiana ciosów. Aż trzy bramki zdobył Rafał Myśliwski, jednak rywale z Coca-Coli nie pozostawali dłużni. Pod koniec meczu długo trwał wynik 3:3, jednak na dwie minuty przed końcem zespół Hostel Deco strzelił zwycięskiego gola.