Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Wątpliwości nie było

Mecz mógł się zacząć od zaskakującego gola dla Rigor Mortis, jednak zawodnicy wspomnianej drużyny nie wykorzystali stuprocentowej okazji.  Rywale natomiast ruszyli do ataku i trzeba przyznać, że zdecydowanie przeważali. Zarówno jeśli chodzi o szybkość, jak i rozgrywanie piłki i tworzenie sytuacji. W krótkim czasie wypunktowali pojawiające się coraz częściej błędy rywali i pierwsza odsłona gry zakończyła się wynikiem 3:0 dla Nokii. Druga połowa wyglądała całkiem podobnie. Nokia już nie oddała wypracowanej przewagi do końca, zdobywając jeszcze trzy bramki i pewnie zwyciężając w całym pojedynku. Na największe brawa zasługuje dwójka zawodników Mateusz Herduś  oraz Mikołaj Suliga, którzy zdobyli wszystkie bramki dla swojego zespołu (każdy z panów po trzy). Nokia tym samym powoli goni górną połowę tabeli.