Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Lider pokonany!

W drugim spotkaniu na obiekcie Dekerta mogliśmy oglądać starcie Noki która stara się jak najbardziej oddalić od strefy spadkowej z liderem który awans do najwyższej klasy rozgrywkowej ma już w kieszeni i walczy teraz tylko o to jakiego koloru medal założy podczas naszej corocznej gali. Goście z powodu okresu urlopowego nie zebrali nominalnego składu i przez pierwsze minuty musieli grać w osłabieniu jednego zawodnika. Miało to decydujący wpływ na wynik spotkania ponieważ podczas gry w osłabieniu stracili 2 bramki i musieli odrabiać straty. W pierwszej części więcej bramek już nie padło ale druga połowa miała przynieść więcej emocji. Już w pierwszej akcji po gwizdu padła bramka na 2:1 i mecz nam się rozkręcał. Następne minuty to wymiana cios za cios aż do stanu 4:3. Wtedy inicjatywę przejęli gracze Nokii i po ładnych akcjach podwyższyli wynik na 6:3 i sędzia odgwizdał koniec spotkania. Hostel przez tą porażkę spada na 2 miejsce w tabeli i w ostatnich spotkaniach musi z siebie dać wszystko oraz liczyć na potknięcie zawodników Decathlonu.