Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Zasłużona porażka

Zespół ANSWEAR.COM przed spotkaniem był stawiany w roli zdecydowanego faworyta, gdyż ich rywale zamykają tabelę z dorobkiem dziesięciu punktów. Z roli tej wywiązali się bez zarzutu, od pierwszych minut mocno zaatakowali morele.net i szybko stwarzali sobie naprawdę sporo strzeleckich sytuacji. Pierwsze pięć minut było dość leniwe w obu ekipach, lecz z minuty na minutę piłkarze ANSWEAR.COM powiększał przewagę. W 10. minucie jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Patryk Oleksa. Dwie minuty później na 2:0 podwyższył jego kolega Dawid Juszczak i tym samym na przerwę gracze ANSWEAR.COM schodzili w świetnych nastrojach. W kolejnych dwudziestu minutach obraz gry nie uległ znacznej zmianie. W dalszym ciągu na murawie mieliśmy jednego faworyta, który grał ciekawą, drużynowa piłkę. W krótkim czasie były tego kolejne efekty w postaci goli. Na 5 minut przed końcem spotkania rezultat wynosił już 5:0 i był to zdecydowanie sprawiedliwy wynik. Pod sam koniec sygnał do ataku dał Tymoteusz Radłowski, strzelec dwóch bramkę dla morele.net. Jednak na coś więcej było już zdecydowanie za późno.