Mecze: 7229

Żółte kartki: 2504

Czerwone kartki: 309

Wyrównany pojedynek

Oba zespoły zagrały bardzo dynamicznie w pierwszej połowie. Dużo ruchu zarówno z piłką jak i bez niej. Jako pierwszy do siatki trafił Karol Szot po spektakularnym uderzeniu z rzutu wolnego. Piłka uderzyła od poprzeczki potem od słupka i wylądowała w bramce. Coca-Cola po sprawnej akcji z klepki zdołała wyrównać autorem trafienia był  Daniel Kilm. Następnie walkę bark w bark wygrał Jarosław Walczak i dał swojej drużynie prowadzenie do przerwy. W drugiej połowie gra nie zwalniała tempa piłka wędrowała od bramki do bramki. Tym razem jako pierwsi do siatki trafiali gracze Coca-Coli. Strzelili dwie bramki. Extend Vision napierał lecz zawodnikom nie udało się doprowadzić do wyrównania. Strzelili również dwie bramki lecz przewaga ich rywali z pierwszej połowy sprawiła, że przegrali minimalnie 4:3.