Kiedy ich jest więcej

Strzał z dystansu - taką broń wybrali na ten mecz zawodnicy iCaru. Wynik otworzył Kamil Janiszyn, właśnie po strzale z dystansu. Już od pierwszych minut było widać może nie dominację, ale bardziej zorganizowaną grę drużyny ,,Żółtych”, lecz zawodnikom w pomarańczowych koszulkach nie brakowało determinacji i woli walki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1. Piłkarze Dedaxu stworzyli kilka groźnych akcji co dawało im nadzieje, że ten mecz nie jest jeszcze przegrany. W drugiej połowie iCar nie zmienił swojej taktyki, dużo strzałów z dalszej odległości oraz gra kombinacyjna przyniosła im aż cztery bramki. Natomiast zawodnicy Dedaxu mieli utrudnione zadanie,  ponieważ  sędzia wykluczył z gry jednego piłkarza, przyznając mu czerwoną kartkę. Ta sytuacja utrudniła im bronienie dostępu do swojej bramki, a przede wszystkim odebrała szanse na groźny i skuteczny atak. Zwycięstwo przypadło drużynie, która była bardziej zorganizowana, a także zachowała zimną głowę do ostatniej minuty meczu.