Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Pościg zakończony triumfem

Niespodziewany rezultat mieliśmy w kolejnym meczu II ligi A. Lider poległ, chociaż po pierwszej połowie prowadził już 2:0. Tym samym walka o kluczowe pozycje na koniec rundy nabrała jeszcze większych rumieńców. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do Sław-Montu. Byli zdecydowanie szybsi i skuteczniejsi od przeciwników. Zasłużenie więc schodzili na przerwę z dwoma golami. Po przerwie wkradło się w ich szeregi sporo nerwowości. Po kontaktowej bramce dla Amary, jednak umiejętnie skontrolowali rywali i dalej przewaga wynosiła wydawać wydawać by się mogło bezpieczne dwa gole. Gra się jednak do samego końca i Amara dobitnie to pokazała. W 26. minucie mieli trochę pecha, gdyż piłka uderzyła w poprzeczkę. W kolejnych minutach jednak z celnością było dużo lepiej. Sław-Mont nie potrafił odnaleźć się w nowej sytuacji, kiedy to ich przeciwnicy mają piłkę przy nodze i konstruowali kolejne ataki pozycyjne. Ich opieszałość w defensywie szybko została wypunktowana. Trzy gole i lider musiał przełknąć gorycz porażki. Ten come-back nie udałby się bez fantrascyczej postawy Marka Stawarczyka, ktory strzelił aż trzy gole i raz asystował swoim kolegom.