Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Jubileuszowe spotkanie

W pierwszym meczu kolejki iCar podejmował ekipę Amary. Było to ich jubileuszowe 10 spotkanie między sobą w naszych rozgrywkach. Do tej pory 7 razy wygrywał iCar oraz 2 zwycięstwa odnotowała ekipa Amary. Przed spotkaniem można było stawiać na remis, albo zwycięstwo Amary- słabsza dyspozycja iCara w poprzedniej kolejce oraz to że drużyny w tabeli są koło siebie na kolejno 3 i 4 miejscu zapowiadało wyrównane spotkanie. Gracze gości odważnie zaczęli i pierwsze minuty należały do nich. Atakowali bramkę gospodarzy raz za razem ale ich starzały były niecelne albo za lekkie żeby zaskoczyć bramkarza. Icar pierwszy celny strzał oddał przed 5 minuta gry i od razu strzelił gola. Na drugą bramkę nie musieliśmy długo czekać i po ładnej kombinacyjnej akcji wynik podwyższył Kamil Sneka grający z numerem 5. Do końca pierwszej części gospodarze optycznie powiększali przewagę ale nie udało już im się zmienić wyniku przed gwizdkiem kończącym pierwsza część meczu. Druga połowa to już wyraźną dominacja gospodarzy. I car groźnie atakował ale mądrze grający w obronie goście nie pozwalali na oddawanie groźnych strzałów. Co się odwlecze to nie uciecze, po 8minutach ciągłych ataków i car podwyższył wynik na 3-0 za sprawą Mariusza Badonia. Po tej bramce ciężko się było podnieść graczom Amary, którzy oprócz kilku kontrataków z których jeden zakończył się honorowym trafieniem nie pokazali nic ciekawego. Gospodarze natomiast nie odpuszczali i punktowali rywali. Mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem iCara który dzięki wygranej zrównał się punktami z Limbudem i wydaje się że to oni powalczą o medale tylko jakiego koloru dowiemy się za niespełna miesiąc.