Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Powtórka z rozrywki

Nie udał się rewanż za porażkę z pierwszej kolejki iCarowi II. „Taksówkarze” w premierowych minutach sprawiali wrażenie nieobecnych, co bezlitośnie wykorzystał FORMAT. Gracze w czarnych strojach po pięciu minutach prowadzili 3:0 po dwóch golach Sławomira Urbaniaka i jednym trafieniu Krzysztofa Podsiadły. Sytuacja okazała się jeszcze bardziej patowa, gdy tuż przed przerwą wynik podwyższył wspomniany wyżej Podsiadło. Po zmianie stron premierowe trafienie dla „Żółtych” zdobył Łukasz Dulemba. Mimo usilnych starań spadkowiczowi z II Ligi nie udało się odrobić poniesionych na początku strat i to ekipa Dariusz Janii odnosi ważne zwycięstwo. Tym samym gracze w czarnych strojach po dziesiątej serii gier mają aż sześć punktów przewagi nad najgroźniejszym przeciwnikiem  i pewnie kroczą po złote medale.