Mecze: 979

Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Wynik meczu zweryfikowano, jako walkower 0:5. W zespole Welcome Airport Service wystąpił nieuprawniony zawodnik.

...

Bezcenny triumf

Mistrzowskie otwarcie odnotował Welcome Aiport Services, który już po pięciu minutach cieszył się z dwubramkowego prowadzenia. Kapitalnie w szeregach wyżej notowanego teamu spisywał się duet: Litwa, Lorenc. Pomimo poniesionych na początku strat ambitnie o korzystny wynik walczył CREADIS. Na szczególne słowa uznania zasługuje bramka Mateusza Szeląga, który kapitalnym uderzeniem z połowy boiska doprowadził do remisu. Ostatnie słowo w premierowej odsłonie należało jednak do wspomnianego wyżej Litwy, który golem „do szatni” dał nadzieję na zgarnięcie pełnej puli. Po zmianie stron oglądaliśmy tylko dwa gole. Najpierw wyrównał Chocla, a potem w samej końcówce sposób na Dańca znalazł Lorenc zapewniając walczącej o medale ekipie ważny triumf. Tym samym Welcome Aiport Services wygrywa dziewiąty bój i dzięki temu ma tyle samo punktów co drugi iCar i trzeci SolarWinds. Walka o awans zapowiada się więc fascynująco!