Mecze: 1027

Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Trzy punkty są, jednak lidera będzie ciężko dogonić

iCar II  od pierwszych minut mocno zaatakował swoich rywali i starał się agresywnie i szybko do nich doskakiwać. Postawa ta opłaciła się, gdyż już w drugiej minucie Łukasz Dulęba pisał się świetnym strzałem i dał swoim kolegom prowadzenie. Kilka minut później podwyższył na 2:0 Mateusz Gomularz. REN-BET jednak nie zamierzał tego dnia odpuszczać i również mocniej ruszył do ataku, co przyniosło kontaktowego gola. Druga połowa to kontynuacja dobrej postawy REN-BET.u z końcówki, zdołali zepchnąć rywali do defensywy, a sami sporo strzelali. Jednak szwankowała skuteczność. Niewykorzystane okazje lubią się mścić, więc iCar II na raty ale skutecznie podwyższył swoje prowadzenie. W ataku wyróżniał  się przede wszystkim Łukasz Dulęba. Widzieliśmy naprawdę wyrównany futbol- to jednak gole są najważniejsze, a tego dnia o jedno trafienie lepsi byli piłkarze iCar II