Mecze: 1027

Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Krok w stronę awansu

W dalszym ciągu ważą się losy awansu do drugiej ligi dla iCar II. Dlatego też zrozumiała była ich walka o każdą piłkę już od pierwszych sekund. Dodatkowo też szybko zaczęli stwarzać sobie bramkowe  sytuacje, a na prowadzenie wyszli w 6. minucie po strzale Pawła Latochy. Jednak już minutę później mieliśmy wynik remisowy. Stan rywalizacji wyrównał Mateusz Szela. W tym momencie gracze CREADIS ruszyli ambitnie do przodu, i zdołali zepchnąć rywali do defensywy. Dodatkowo też kilka minut później to oni zdobyli gola na 2:1. Jednak już w samej końcówce Krzysztof Lupa wyrównał po dobrze rozegranym rzucie wolnym. Mecz rozpoczął nam się od nowa. W drugiej połowie mieliśmy masę emocji, ale także mnóstwo niewykorzystanych “setek”. Najpierw CREADIS  spudłował w idealnej sytuacji, a kilka minut później iCar II obijał słupki i poprzeczki. Dopiero w 30. minucie po pięknym strzale z woleja iCar II wyszedł na prowadzenie 3:1, którego już nie oddał do końca.