Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Średnia ocena:

Ekspresowy początek oraz wysoka skuteczność

Początek meczu był bardzo obiecujący, bowiem zarówno jedni, jak i drudzy posyłali masę strzałów na bramkę rywali. Dodatkowo każdy celny strzał kończył się bramką. I tak w ciągu siedmiu pierwszych minut widzieliśmy aż pięć bramek. Najpierw JSF Silikon wyszedł na prowadzenie, jednak równie szybko go stracił. Po dziesięciu minutach gry mieliśmy rezultat 3:2 dla SolarWinds. Pod koniec poły przewagę tą powiększył jeszcze Bartosz Judasz.  Druga połowa rozpoczęła się nieco bardziej leniwie. Pierwszy groźniejszy strzał zanotowaliśmy w szóstej minucie i było do trafienie dla JSF Silikon. Zaraz potem Daniel Nowak jeszcze zmniejszył przewagę rywali. Kolejne minuty jednak upłynęły już pod dyktando SolarWinds. Dodatkowo mogli jeszcze wyżej prowadzić, jednak jeden ze strzałów zatrzymał się na poprzeczce. Dzięki trzem punktom SolarWinds w dalszym ciągu walczy zacięcie awans do drugiej ligi z iCar II. Obie ekipy mają teraz po 35 punktów. Jednak iCar II ma jeszcze zaległy mecz do rozegrania. Oj będzie się działo!