Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Depczą po piętach

Walka o ostatnie miejsce premiowane awansem do 2 ligi dalej zażarcie trwa. SolarWinds oraz iCar II mają w dalszym ciągu tyle samo punktów, jednak to właśnie SolarWinds dzięki dzisiejszemu okazałemu zwycięstwu mają ciut łatwiej (dodatkowo mają jeszcze do rozegrania jedno zaległe spotkanie). Solar od początku konsekwentnie ruszyli do przodu i w krótkim czasie prowadzili po bramce Leonarda Jasińskiego. W piątej minucie było już 2:0, Kapusta idealnie zmieścił piłkę w bramce po strzale z wolnego. Kilka chwil później przyszedł także i trzeci gol dla SolarWinds, tym razem po strzale z dalszej odległości. Rywale natomiast do końca połowy starali się złapać kontakt, jednak było to piekielnie trudne. Jednak z minutę na minutę gra  ES-SYSTEM wygląda coraz lepiej. Udało im się do przerwy strzelić dwa gole. Po przerwie w dalszym ciągu ES-SYSTEM atakowało, a w 24. minucie Pontus strzelił na 5:3. Do końca meczu jednak piłkarze Solar starali się utrzymywać bezpieczny dystans, w odpowiednim momencie wypunktowali rywali i tym samym odnieśli całkiem okazałe zwycięstwo.