Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Nadzieja umiera ostatnia

Te słowa piłkarze Interii powinni sobie powtarzać przed każdym meczem. To było dla nich trudne spotkanie. Epam przewodził i nie pozwalał na zbyt wiele. Interia nie mogła znaleźć pomysłu jak zaskoczyć rywala, który już po pierwszej połowie prowadził 3:1. W drugiej połowie zawodnicy w czarnych koszulkach dorzucili do swojego dorobku jeszcze dwie bramki i przy stanie pięć do jednego nie przyspieszając tempa spokojnie czekali na końcowy gwizdek. Wtedy w zawodnikach Interii nastąpiło odrodzenie. Całkiem łatwo zdobyli dwie bramki i znów zaczęli wierzyć, że remis jest możliwy. Przyspieszyli grę wyszli z ostrym pressingiem na zawodników Epamu. Niestety czasu było zbyt mało i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:3. Kto wie gdyby Interia uderzyła z taką determinacją kilka minut wcześniej mogłaby zaliczyć widowiskowy comeback.