Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Ofensywny bramkarz

Worek z bramkami rozwiązał się już pierwszym spotkaniu II ligi c. DOMTOM zaczął z impetem strzelając w szybkim tempie cztery bramki. Spektakularne trafienie zaliczył bramkarz ,,niebieskich” Sebastian Rafałowski, który z własnej połowy strzelił pięknego gola. Trater wziął się do odrabiania strat już w pierwszej połowie. Po akcji kombinacyjnej, rzucie rożnym a także szybkiej kontrze zawodnicy doprowadzili do stanu 3:4 i mieli nadzieję, że zakończą pierwszą połowę remisem. Jednak po rzucie rożnym DOMTOM podwyższył prowadzenie na 3:5. W drugiej połowie bramkę z dystansu zdobył Rafał Gorczyca znów zbliżając zespół do remisu. Lecz dalsze minuty należały już tylko do ,,niebieskich”. Kolejnym przepięknym trafieniem popisał się bramkarz, który przez cały mecz bombardował bramkę przeciwnika z własnej połowy. MVP został Konrad Linczowski zaliczając cztery trafienia.