Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

“Na farcie”

Jak sami gracze ggmedia.pl przyznali trzy punkty zdobyte, ale faktycznie dużo było tu piłkarskiego “farta”. Jednak co by tu nie mówić, szczęście podobno sprzyja lepszym. Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia Partner Tele.com. W 4. minucie wyszli na prowadzenie. Jednak rywale również cały czas do przodu szukali bramki. Ta nadeszła w 8. minucie, po dwójkowej akcji i strzale z bliskiej odległości. To był zdecydowanie okres sporej przewagi ggmedia.pl, z biegiem minut powiększali swoja przewagę bramkową. Najpierw nie wykorzystali stuprocentowej okazji, jednak już kilka chwil później strzałem z daleka zdobyli gola na 2:1. Minutę później było już 3:1. W kolejnej akcji zaspal jeden z obrońców gg, a rywal zdążył przejąć piłkę i przewaga nieco stopniała. Do gwizdka sędziego lepiej prezentowali się już gracze Partner Tele.com. Początek połowy lepiej rozpoczęli gracze ggmedia.pl. Szybkiego gola na 5:3 strzelił Krzysztof Krawczyński po idealnej klapce z kolegami. Jednak chwilę potem bramkarz ggmedia stracił czujność i wpuścił dość łatwego gola. Kolejna bramka Partner Tele.com również praktycnzie z niczego. Końcówka spotkania to agresywna walka w środku boiska, z której zwycięsko wyszli piłkarze ggmedia.pl. Prawdziwym motorem napędowym zespołu był Mateusz Kowal, strzelec aż czterech bramek. Punkty zdobyty są o tyle ważne, że ggmedia.pl pokonało właśnie głównego rywala w walce o utrzymanie w II lidze.