Mecze: 7220

Żółte kartki: 2504

Czerwone kartki: 306

Spotkanie Outsiderów

Byliśmy blisko powtórzenia wyniku 2-2 z poprzedniego spotkania tych zespołów ale we wtorkowy wieczór jednak jedna z drużyn była lepiej dysponowana. Mecz rozpoczął się od prowadzenia Valeo ale nie trwało ono długo. Po kilku minutach wyrównał Keith Sweeney i mieliśmy do połowy remis. Druga część gry to twarda gra obu zespołów. Valeo starało się grać z kontry a gospodarze polegali na dalekich podaniach w okolice pola karnego gości. Na wyniku w tym bardzo równym meczu przeważyły umiejętności Serhiiego Tsuverkalou który strzelając dwie bramki dał prowadzenie Valeo a koniec końców zwycięstwo. Trzy punkty bardzo się przydadzą gospodarzom którzy jeszcze nie złożyli broni w walce o utrzymanie w lidze.