Mecze: 7220

Żółte kartki: 2504

Czerwone kartki: 306

Ziółko katem

Różne motywacje lecz ten sam cel czyli zwycięstwo. TESCO walczy o utrzymanie a Getinge o medale. Dwa odległe cele jednak obie drużyny musiały ten mecz wygrać by przybliżyć się do upragnionego celu. Pierwsza połowa była popisem sił obu drużyn mimo, że zawodnicy w białych koszulkach prowadzili od samego początku jedną bramką nie było widać dominacji którejś ze stron. W czternastej minucie gola wyrównującego dał Łukasz Bąk strzelając do własnej bramk . Do przerwy wynik wynosił 2:1. W drugiej połowie TESCO rozpoczęło egzekucję. Mateusz Ziółko był bezbłędny w swoich strzałach. Odległość i miejsce nie miały dla niego znacznie. Zdobył bramki zarówno z dystansu jak i z pola karnego. W trzydziestej trzeciej minucie wynik wynosił już 8:1. Wtedy zawodnicy w białych strojach zbytnio stracili koncentracje a Getige postanowiło to wykorzystać. W krótkim odstępie czasu po sprawnych akcjach zdobyli trzy bramki. Lecz ich apetyt ugasił ponownie Mateusz Ziółko  wpisując się na listę strzelców aż sześciokrotnie.