Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Dwumecz dla Teamtechnik

Teamtechnik w dwumeczu zaprezentował powtarzalną formę. Po raz kolejny strzelili Capgemini siedem bramek. To zwycięstwo było bardzo cenne dla ,,niebieskich” ponieważ każdy zdobyty punkt oddala ich od strefy spadkowej. Zgarniając trzy punkty skomplikowali sytuacje ,,Walecznych Serc”. Piłkarze Capgemini walczą o miejsce na podium rozgrywek. Dominacje na boisku Teamtechnik zaznaczył już w drugiej minucie po strzale Macieja Golmento. Kilka minut później wynik podwyższył Maciej Zaborowski. Na cztery skuteczne ciosy ,,niebieskich” Capgemini odpowiedziało tylko raz. Mocny celeny strzał z pola karnego oddał Przemysław Toroń. W drugiej połowie Teamtechnik do swojego dorobku bramowego dołożył jeszcze jedną bramkę. Potem inicjatywę przejęli rywale, który wykorzystali swoje pięć minut przewagi strzelając dwie bramki. Wynik wynosił 3:5 i zawodnicy w białych strojach zwietrzyli nadzieję na remis. Lecz Radosław Krawczyk i Maciej Golmento zdobywając kolejne bramki odebrali im wszelkie nadzieje.