Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

W dalszym ciągu tylko cztery punkty

Nic nie zmieniło się, jeśli chodzi o zdobycz punktową w tym sezonie ekipy IG. Lecz znów brakowało naprawd niewiele. To zaskakująco ostatnia drużyna mocniej zaczęła spotkanie i już na samym początku meczu ciekawą akcję zakończyli strzałem na bramkę. Przez większą część pierwszej połowy trwała obustronna walka w środku murawy. Ekipa IG próbowała zdecydowanie częściej strzałów z dystansu, jednak brakowało celności. Dopiero pod sam koniec mieliśmy sporo piłkarskich emocji. Najpierw w 18. minucie defensywa Lundbecku została ograna i Mykola Kursik nie zmarnował sytuacji sam na sam z golkiperem rywali.  Druga część przyniosła zdecydowanie mniej ciekawych akcji.  Dopiero w 25. minucie Łukasz Gazda mógł dać swojej drużynie zwycięskiego gola jednak w sytuacji sam na sam spudłował. Jednak cała drużyna Lundbecku mocno nacierała do przodu, także gol na 2:1 był tylko kwestią czasu. W 26. minucie po sporym zamieszaniu piłka w końcu znalazła się za linią bramkową, a zwycięstwo Lundbeck stało się faktem.