Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Obarzanowski nie do zatrzymania

Oba zespoły dzieliło kilka miejsc w tabeli, jednak znajdujący się w gorszej sytuacji Euroclear udowodnił, że miejsce nie gra. Ambitna gra i świetna postawa szybkiego Marcina Obarzanowskiego była kluczem do zwycięstwa. Zawodnik ten był nie do do zatrzymania dla defensywy przeciwnika. Zdobył dwie bramki oraz dodał jedną asystę, będąc tym samym głównym motorem napędowym Euroclearu. Jedyną bramkę w pierwszej połowie zdobył właśnie ten zawodnik. W drugiej połowie działo się zdecydowanie więcej. Lecz w dalszym ciągu to Euroclear przewodził. W 29. minucie na 2:0 podwyższył właśnie Obarzanowski, wykorzystał tym samym błąd golkipera Chomika. Trzecią bramkę strzelił Maciej Gagol. Kwintesencją był natomiast gol na 4:0, kiedy to idealnie pograli sobie na jeden kontakt Obarzanowski z Figurą. Ten drugi wykorzystał świetne podanie i wystarczyło tylko dołożyć nogę. Zawodnicy Chomika nie grali aż tak źle, jakby wskazywał na to wynik, jednak skuteczność mocno szwankowała, co z zimną krwią wykorzystali rywale.