Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Honorowy gol

Sopem wciąż walczy o ostatnie miejsce podium, a zdobyte trzy punkty zdecydowanie przybliżyły ich do tego celu. Pierwszego gola strzelił Michał Otrębski. Sopem w stu procentach wykorzystało okres przewagi, kilka chwil później było już 0:2. I takim  też wynikiem zakończyła się się pierwsza połowa. Druga część nie owocowała w bramki, jednak na murawie działo się naprawdę sporo, Zawodnicy obu ekip sporo strzelali, jednak skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Dobrą postawę prezentowali także bramkarze. Już pod sam koniec Mateusz Wyryba zdobył honorowe trafienie dla BWI. W drugiej połowie to właśnie BWI przeważało, jednak zawodnicy grali bardzo niedokładnie. Próbowali za bardzo grać długimi podaniami, które bardzo szybko przejmowali ich rywale. Dopiero, gdy spróbowali nieco uspokoić swoją grę przyniosło to efekty w postaci gola.