Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Green Cell odrabia starty

Mecz zapowiadał się niezwykle ciekawie – obie ekipy prezentują ładny ofensywny futbol do tego smaczku dodawał fakt że w pierwszej rundzie drużyny zremisowały ze sobą po bardzo emocjonującym meczu 4-4 i boisko miało zweryfikować kto jest lepszy. Mecz zaczął się od razu dynamicznie i w pierwszej akcji samobójczym trafieniem „popisał” się zawodnik Euroclear Jakub Pyzik. Ledwie parę chwil później ten sam zawodnik zrehabilitował się w najlepszy możliwy sposób i wyrównał wynik meczu. Od tego momentu stroną przeważającą była ekipa gospodarzy którzy boleśnie kąsali rywala w tej połowie jeszcze dwukrotnie. Pierwszą połowę Euroclear kończy z sporą zaliczką i to Green Cell musiał się naradzić w przerwie jak zagrać bardziej efektywniej bo okazje były, ale nie miał kto ich wykończyć. Druga część zaczęła się od rzutu karnego dla gości który wykorzystał Arkadiusz Krzyszkowski. Gdy goście myśleli że są na dobrej drodze do odrobienia start po ładnym strzale Mariusz Figura znowu wyprowadził gospodarzy na dwubramkowe prowadzenie. Euroclear po tym trafieniu trochę za bardzo poluzował szybki obronne co wykorzystali goście najpierw strzelając na kontakt, a kilka chwil później doprowadzając do wyrównania za sprawą Sławomira Ziarkowskiego. Bardzo rzadko się trafiają tak wysokie wyniki remisowe a już ciężko sobie przypomnieć sytuację żeby w obu rundach padł taki wynik. Możemy się na pewno spodziewać że kolejne spotkania między sobą w wykonaniu obu zespołów dadzą nam sporo emocji na co czekamy z niecierpliwością.